Winkelmand
Artikelen 0 Totaal € 0,00

Hoogverraad

Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Volg ons op Pinterest Volg ons op YouTube Print
Bij ons: 5 99
Online voorraad: (wel op voorraad in de winkel, klik hier om een winkel te zoeken)

Details

Mason Kane was een loyale soldaat en trots om lid te zijn van de clandestiene elite-eenheid Anvil Program: een groep black-ops-commando’s die vanuit de schaduw opereren. Geen missie is te moeilijk of te gevaarlijk voor deze doorgewinterde strijders. Er is geen plek op de wereld waar ze niet met chirurgische precisie en zonder een spoor na te laten, dood en verderf kunnen zaaien onder terroristen. Maar de dag dat Kanes commandant een onschuldige Afghaanse familie liet vermoorden – als onderdeel van een verknipt plan om de bemoeienis van de VS in het Midden-Oosten te verlengen – keerde hij hun de rug toe. Kane neemt afscheid van het team dat jarenlang als een hechte familie voor hem was. Door dit misdadige bevel te weigeren, wordt hij het doelwit van zijn voormalige team en heeft hij geen enkele andere keuze dan te vluchten. Plotseling moet hij zich zien te redden tegen de best getrainde soldaten ter wereld. Vertrouwend op zijn unieke survival skills en de hulp van geheim agente Renee Hart, moet Kane zijn belangrijkste missie tot nu toe volbrengen: de samenzwering aan het licht brengen die tot aan de hoogste regionen van de regering lijkt te gaan en de gevaarlijkste eenheid ter wereld weerhouden van hun hoogverraad. Door de schimmige onderzijde van geheime missies te belichten, geeft dit realistische actie-avontuur een verfrissende draai aan het genre van de militaire thriller en is daarmee uitstekend geschikt voor de lezers van Jack Coughlin en Brad Thor.

Extra informatie

artikelnummer 446251
Auteur Josha Hood
Bindwijze paperback
Aantal pagina's 352
EAN 9789045214542
Formaat Nee

Let op:
de voorraad wordt dagelijks bijgewerkt, wilt u zeker zijn van de voorraad neem dan altijd contact op.



Nederland
Alkmaar, Europa Boulevard 49
Alkmaar, Langestraat 50
Almelo, Grotestraat 55
Almere, Korte promenade 23
Alphen aan de Rijn, De Aarhof 38
Amersfoort, Langestraat 51
Amstelveen, Rembrandtweg 6
Amsterdam, Buikslotermeerplein 78
Apeldoorn, Hoofdstraat 112-114
Arnhem, Jansstraat 7
Arnhem, Kronenburgpassage 117
Assen, Gedempte Singel 15-17
Beek, Wethouder Sangersstraat 127
Bergen op Zoom, Wouwsestraat 14
Beverwijk, Breestraat 66
Breda, Ginnekenstraat 80
Delft, Martinus Nijhoflaan 42-44
Den Bosch, Hinthamerstraat 48
Den Haag, Leyweg 707 Y
Den Haag, Venestraat 45
Deventer, Lange Bisschopstraat 55
Doetinchem, Hamburgerstraat 71
Drachten, Noorderbuurt 27
Dronten, De Kiel 13-15
Ede, Grotestraat 7
Eindhoven, Hermanus Boexstraat 24
Eindhoven, W.C. Woensel 36A
Emmeloord, Lange Nering 61
Emmen, Chagallpassage 8
Enschede, Wesseler Nering 5
Etten leur, Hof van den Houte 83
Goes, Lange kerkstraat 19
Gorinchem, Hoogstraat 24
Gouda, Hoogstraat 16
Groningen, Dierenriemstraat 186
Groningen, Guldenstraat 30
Haarlem, Grote Houtstraat 108
Haarlem, Rivieradreef 47
Heerenveen, Dracht 29
Heerhugowaard, Middenwaard 99
Heerlen, Saroleastraat 30
Hellevoetsluis, Struytse Hoeck 83
Helmond, Veestraat 9
Hengelo, Enschedesestraat 13
Hilversum, Kerkstraat 4
Hoofddorp, Marktlaan 114A
Hoogeveen, Hoofdstraat 190
Hoogezand, Gorecht-Oost 21
Hoorn, Grote Noord 98
Hulst, Gentsestraat 4
IJmuiden, Lange Nieuwstraat 495
Leeuwarden, Bilgaardpassage 17
Leeuwarden, Nieuwestad 56
Leiden, Haarlemmerstraat 53
Leidschendam, Rozemarijnhof 13
Lelystad, De Wissel 17-19
Maastricht, Muntstraat 35
Meppel, Hoofdstraat 70
Middelburg, Lange Delft 33
Nieuwegein, Boogstede 26
Nijmegen, Molenstraat 128
Nijmegen, Zwaneveld 9029
Oosterhout, Arendshof 1
Oss, Heuvel 15
Purmerend, Padjedijk 5
Rijswijk, Prins Johan Friso Promenade 117
Roermond, Varkensmarkt 10
Roosendaal, Rooselaar 1B
Rotterdam, Hoogstraat 152
Rotterdam, Keizerswaard 66b
Rotterdam, Poolsterstraat 16
Rotterdam, Zuidplein 685
Schagen, Makado centrum 87-88
Sittard, Limbrichterstraat 15
Sneek, Oosterdijk 48
Spijkenisse, Stadhuispassage 11
Steenwijk, Oosterstraat 60
Terneuzen, Havenstraat 5
Tiel, Waterstraat 37
Uden, Passage 4
Utrecht, Roelantdreef 9
Veenendaal, Passage 48C
Veldhoven, Meiveld 121
Vlaardingen, Liesveld 141
Waalwijk, De Els 64
Zaandam, Gedempte Gracht 24
Zeist, Emmaplein 238
Zoetermeer, Promenade 139
Zwijndrecht, Hof van Holland 51
Zwolle, Diezerstraat 78
Belgie
Aalst, Nieuwstraat 15/15a
Antwerpen, Meir 78, pand B27
Antwerpen, Turnhoutsebaan 5 Winkelpand 163
Blankenberge, Kerkstraat 72
Dendermonde, Oude Vest 53-55
Diest, Hasseltsestraat 12
Genk, Rootenstraat 8
Gent, Lange Munt 17
Hasselt, Demerstraat 26
Hasselt, Koning Albertstraat 16
Knokke, Lippenslaan 245
Kortrijk, Ringlaan 34
Kortrijk, Steenpoort 2
Leuven, Bondgenotenlaan 17
Lier, Antwerpsestraat 71
Mechelen, Bruul 85
Merksem, Bredabaan 544
Mol, Statiestraat 1
Mortsel, Statielei 71-73
Nieuwpoort, Albert 1 laan 254
Oostende, Kapellestraat 81
Roeselare, Ooststraat 72
St-Niklaas, Kapelstraat 100 bus 130
Tienen, Leuvensestraat 9
Turnhout, Gasthuisstraat 45

Betekenis
Voldoende voorraad, Beperkte voorraad, Geen voorraad.
Let op: de voorraad wordt dagelijks bijgewerkt, wilt u zeker zijn van de voorraad neem dan altijd contact op. Aan de getoonde voorraad kunnen geen rechten worden ontleend.

Op werkdagen vóór 16.00 uur besteld, morgen in huis* (m.u.v. België). Ga voor meer informatie naar de Verzendinformatie pagina

5
99
Hoogverraad