Meer afbeeldingen

Het familiegeheim van Florence Grace

8,99
  • Gratis vanaf €20. Thuisbezorgd en duurzaam geleverd.
    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis*
  • Op voorraad in centraal magazijn.
  • Haal uw bestelling af in één van onze winkels, kies een winkel om de voorraad in te zien.

Beschrijving

Details

In Het familiegeheim van Florence Grace van Tracy Rees komt Florence erachter dat ze verwant is aan de rijke en beruchte familie Grace. Maar al snel leert ze de keerzijde van die rijkdom kennen…

De aangrijpende historische roman Het familiegeheim van Florence Grace is de nieuwste roman van topauteur Tracy Rees, bekend van Het geheim van Silvermoor. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Corina Bomann.

Het weesmeisje Florence Buckley woont bij haar oma op de uitgestrekte heidevelden van Cornwall. Ze leiden een simpel maar gelukkig bestaan. Totdat Florence’ oma overlijdt en er een lang verborgen geheim aan de oppervlakte komt: Florence blijkt familie te zijn van de rijke en beruchte familie Grace.

Halsoverkop verhuist Florence van het ruige platteland naar de sprankelende grote stad, waar ze wordt ondergedompeld in overvloedige rijkdom. Al snel blijkt echter dat dit leven een keerzijde heeft, want Florence raakt het contact kwijt met de mensen van wie ze houdt. Florence moet alle vertrouwde gewoontes van het platteland vergeten om het in de grote stad te kunnen maken en dan is er ook nog de aantrekkingskracht tot de mysterieuze Turlington Grace, die duistere geheimen lijkt te koesteren…

Productinformatie

Productinformatie

artikelnummer 480412
Auteur Tracy Rees
Bindwijze paperback
Aantal pagina's 431
EAN 9789401617567
Formaat Nee
Conditie Nieuw
Leeftijd N/B
Verschijningsdatum N/B
Vaste boekenprijs N/B
Bestelcode N/B